Oficjalna strona Miasta Jelenia Góra

Aktualności

Bądź widoczny na drodze!

Straż Miejska

Najbliższe dni są okresem szczególnej pracy prewencyjnej Straży Miejskiej, bowiem zapadający coraz szybciej zmrok sprawia, że przechodnie, nierzadko ubrani w ciemne okrycia są coraz mniej widoczni dla kierujących pojazdami.

Jesienna zbiórka liści

W dniach 27 października - 4 listopada 2016 r. odbędzie się jesienna zbiórka liści. Odpady odbierane będą z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości...

Jeleniogórzanie na podium - złoto i srebro w Pucharze Świata

Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki z Karkonoskiego Klubu Kajakowego właśnie zakończyli zmagania w serii zawodów Pucharu Świata we Freestyle’u Kajakowym.

Nowy Rynek zaprasza na magiczne urodziny

zabawa Nowy Rynek

15 i 16 października Nowy Rynek będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Na miejscu pojawią się postacie z książek Lewisa Carrolla, a na gości czekają pokazy mody, konkursy, możliwość wygrania metamorfozy o wartości 1000 zł, a także pokaz prawdziwej magii. W galerii zawita Tomasz Kabis

Zmiana lokalizacji Referatu Gospodarki Odpadami

Urząd Miasta Jelenia Góra informuje, że od dnia 17.10.2016 r. (poniedziałek) Referat Gospodarki Odpadami będzie się mieścić przy ul. Okrzei 10 w Jeleniej Górze (w latach ubiegłych w budynku mieściła się szkoła)

Uczniowie STO nauczą seniorów

Uczniowie Zespołu Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Jeleniej Górze, nauczą seniorów nowych technologii w dziedzinie obsługi komputera

Zbliża się Święto Województwa Dolnośląskiego!

Święto Województwa to rokrocznie doskonała okazja, aby w radosnej atmosferze dumy z naszego regionu spotkać się z mieszkańcami Dolnego Śląska. Chcemy, aby ten dzień stał się prawdziwym świętem wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. To kolejny krok w umacnianiu regionalnej tożsamości Dolnoślązaków!

Komunikat Biura Rzeczy Znalezionych 07.10.2016

Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano rower

Szczepienie przeciw grypie dla seniorów

Miasto Jelenia Góra od dnia 10 października 2016 roku prowadzi akcję pilotażową bezpłatnego szczepienia ochronnego przeciw grypie dla seniorów tj. osób powyżej 65 roku życia, będących mieszkańcami miasta.

Jubileusz 25-lecia Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP

Dnia 28 września 2016r. o godz. 12:00 w KDK „Hugonówka” rozpoczęła się gala Jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP.

Złap motywację w Parku Sportowym Złotnicza-spotkanie z Lucyną Kornobys

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach "Spotkań z Pasją". Po wakacyjnej przerwie zaproponujemy Wam możliwość wysłuchania prelekcji ludzi sportu, gór, pasjonatów aktywności. Podzielą się z Wami swoimi przygodami i możliwe że zmotywują do realizacji Własnych marzeń.

PDF Pobierz/Wydrukuj
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz FB
 
Krokus
MZK rozkład
 
Jeleniogórska Karta Dużej Rodziny - przeniesienie do działu
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny - przeniesienie do serwisu ogólnokrajowego
Rekrutacja do szkół i przedszkoli
Monitoring jakości powietrza
Darmowa Pomoc PrawnaNiska emisja
podatki 2016Zitajalko-zezwoleniaJakość życia w mieście
RewitalizacjaDopłaty do materiału siewnegoRozkład jazdyCo zrobić z odpadami?

Polecane

kawka
Geoportal - link do serwisu
Nieruchomości Miasta Jelenia Góra - link do serwisu
Gospodarka odpadami - link do działu
zitaj
eluneta

Panoramy sferyczne Jeleniej Góry - link serwisu zewnętrznegoInteraktywna Mapa Inwestycyjna Miasta Jeleniej Góry - link do serwisu z aplikacją flash

 

 

Kalendarz FB