Oficjalna strona Miasta Jelenia Góra

Aktualności

Jedyny taki weekend w Jeleniej Górze!

Jedyny taki weekend w Jeleniej Górze!

Półmaraton Jeleniogórski, inscenizacje przygotowane przez grupy rekonstrukcji historycznej uczestniczące w Rajdzie ARADO 2016, Festiwal Muzyki Wiedeńskiej, inauguracja Wiosny Cieplickiej...

Święto Konstytucji 3 Maja

Święto Konstytucji 3 Maja

Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Leszek Wrotniewski zapraszają na miejskie, jeleniogórskie uroczystości upamiętniające 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Zagłosujcie na Jelenią Górę!

Ławeczka kunegund

Inicjatywa lokalna “Ławeczka z Kunegundą” oraz tablica “Witamy w Sobieszowie”, pod nazwą “Dzielnica Jeleniej Góry promuje legendarną Kunegundę” znalazła się wśród 30 nominowanych w konkursie “Mieszkam tu! – Mądre pomysły na mądre miasto”.

Uzupełnienia sieci komunikacji miejskiej

Autobus MZK Jelenia Góra

Promocyjny, niedzielny przyjazd składu „pendolino” jest początkiem także innych zmian komunikacyjnych, tym razem w komunikacji miejskiej nastąpią zmiany (a właściwie uzupełnienia) w sieci i godzinach kursowania autobusów MZK.

Konsultacje społeczne Projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji

Przedstawiamy Państwu projekt Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Jeleniej Góry na lata 2015-2023. Program ten stanowi narzędzie do planowania, koordynowania i integrowania różnorodnych projektów z zakresu rewitalizacji.

Express InterCity Premium (Pendolino) w Jeleniej Górze

pendolino

Od 29 kwietnia PKP Intercity uruchomi regularne połączenia pociągów Pendolino na trasie Warszawa Wschodnia - Częstochowa - Opole Główne - Wrocław Główny - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra.

Zabytek zadbany - Jelenia Góra kolejny raz wyróżniona

Zadbany zabytek - tabliczka

W Zakopanem odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników kolejnej edycji tego konkursu i zdobyliśmy jedno z trzech wyróżnień, tym razem za rewitalizację i adaptację do nowych funkcji zespołu obiektów pocysterskich w Cieplicach,

Rekrutacja sześciolatków do szkół zamknięta

Pasowanie na ucznia

W myśl obowiązujących przepisów każdy rodzic właściwie może w dniu 1 września przyprowadzić dziecko do szkoły, niezależnie od deklaracji, jakie składał przed tym terminem, więc wszelkie dane należy traktować jako szacunkowe.

Kryterium Uliczne o Puchar Karkonoszy

Kryterium uliczne Cieplice 2016

30 kwietnia w Jeleniej Górze Cieplicach odbędzie się XIX Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Karkonoszy z okazji Wiosny Cieplickiej. Zapisy w dniu zawodów...

Świętujmy razem! Odbierz i wywieś biało-czerwoną

Biało-czerwona flaga

Od poniedziałku 25 kwietnia do 2 maja (lub do wyczerpania zapasów) mieszkańcy Jeleniej Góry mogą bezpłatnie otrzymać flagi państwowe. Dotychczasowe akcje cieszyły się dużą popularnością.

PDF Pobierz/Wydrukuj
Zapisz się do Newslettera
Wiosna Cieplicka
Jeleniogórska Karta Dużej Rodziny - przeniesienie do działu
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny - przeniesienie do serwisu ogólnokrajowego
Campus Jelenia Góra
Rekrutacja do szkół i przedszkoli
Monitoring jakości powietrza
Darmowa Pomoc PrawnaJakość Powietrza
podatki 2016Zitajalko-zezwoleniaJakość życia w mieście
RewitalizacjaDopłaty do materiału siewnego

Polecane

Kawka - Likwidacja Niskiej Emisji
Podwórko Nivea
Geoportal - link do serwisu
Nieruchomości Miasta Jelenia Góra - link do serwisu
Gospodarka odpadami - link do działu
zitaj
eluneta

Panoramy sferyczne Jeleniej Góry - link serwisu zewnętrznegoInteraktywna Mapa Inwestycyjna Miasta Jeleniej Góry - link do serwisu z aplikacją flash

 

Baner prowadzący do kalendarza imprez Miasta Jelenia Góra