Oficjalna strona Miasta Jelenia Góra

Aktualności

Budżet Jeleniej Góry na rok 2018

Kalkulator i notatki

Trwają pierwsze przymiarki do budżetu Jeleniej Góry na rok 2018. – Budżet miasta jest dokumentem fundamentalnym dla wszystkich działań podejmowanych w konkretnym okresie...

Ulica Thebesiusa

Adam Chrstian Thebesius

Przed końcem tygodnia odbędzie się przetarg na budowę ulicy Thebesiusa – dojazdowej do nowej siedziby Urzędu Skarbowego. Przy okazji warto przypomnieć, że w przypadku tej ulicy chodzi o Adama Thebesiusa, który został w 1713 r. fizykiem miejskim (naczelnym lekarzem) Jeleniej Góry...

Akcja "Powrót do szkoły"

Straż Miejska

Jutro (23 sierpnia), w godz. 12.00 – 14.00 Straż Miejska i MOPS organizują na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze przedsięwzięcie „powrót do szkoły”.

Budowa obwodnicy Maciejowej

Remonty dróg

Już tylko kilka dni dzielą nas od rozpoczęcia jednej z największych inwestycji drogowych w ostatnich latach. Jeśli nie będzie protestów, to na przełomie sierpnia/września br. wykonawca przejmie plac budowy.

Pani Stefania Stolarek ma 100 lat!

Życzenia dla Pani Stefanii Stolarek

15.08.1917 roku urodziła się Pani Stefania Stolarek, kolejna jeleniogórzanka, która znalazła się w wąskim gronie osób, które ukończyły 100 lat.

Akcja Segregacja – rekordowa ilość zebranych elektroodpadów

W ubiegłą sobotę (12 sierpnia 2017 roku) na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze poprzez wspólną zabawę, uczyliśmy się jak segregować odpady! Padł również rekord w ilości przyniesionych do mobilnego PSZOKa elektroodpadów.

Pudełko życia - Daj sobie szansę

Pudełko życia grafika czerwone na białym tle
„Pudełko Życia” to projekt, który ma na celu zapewnienie osobom starszym, niepełnosprawnym oraz samotnym wsparcia w sytuacji wystąpienia zagrożenia zdrowia i życia, podczas udzielania pomocy przez różnego rodzaju służby: medyczne, socjalne i inne.

Jeleniogórskie obchody Święto Wojska Polskiego i 97. rocznicy Cudu nad Wisłą

Bractwo Kurkowe Ziemi Jeleniogórskiej, wystrzałem z armaty dało początek uroczystości które poprowadził pułkownik Marek Gołębiowski, prezes Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników Radar.

Sprawdź ważność swojego dowodu osobistego!

Dowód osobisty traci ważność po upływie 10 lat od daty wydania. Po tym czasie należy wymienić dokument na nowy. Aby uniknąć problemów, warto już teraz pomyśleć o wymianie dowodu osobistego.

Jelenia Góra w Karkonoszach...po raz kolejny na SAIL w Świnoujściu!

Zapraszamy na stoisko promocyjne, gdzie po raz kolejny będziemy mieli przyjemność zaprezentować ofertę turystyczną Jeleniej Góry i Karkonoszy. Partnerami Miasta Jelenia Góra w tegorocznym SAIL będą: Uzdrowisko Cieplice oraz Szklarska Poręba.

Kwiaty za elektroodpady już w najbliższą sobotę!

Zachęcamy mieszkańców naszego miasta do przeprowadzenia domowych porządków. Wszyscy, którzy przyniosą do mobilnego PSZOKa zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny otrzymają doniczkę z wrzosem.

Komunikat Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW - Burze z Gradem 9.08.2016

prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 25 mm do 40 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie grad.

Kalendarz imprez

p w ś c p s n
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
Zapisz się do Newslettera
Drukuj Kalendarz
Kalendarz FB

Jeleniogórska Karta Dużej Rodziny - przeniesienie do działu
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny - przeniesienie do serwisu ogólnokrajowego
 
Rekrutacja do szkół i przedszkoli
Darmowa Pomoc PrawnaNiska emisja
podatki 2016Zitajalko-zezwoleniaJakość życia w mieście
RewitalizacjaKawka - Nabór Wniosków ZakończonyRozkład jazdyCo zrobić z odpadami? 

Polecane

Geoportal - link do serwisu
Nieruchomości Miasta Jelenia Góra - link do serwisu
eluneta

Panoramy sferyczne Jeleniej Góry - link serwisu zewnętrznegoInteraktywna Mapa Inwestycyjna Miasta Jeleniej Góry - link do serwisu z aplikacją flash

 

 

Kalendarz FB