Jelenia Góra na 24. Międzynarodowych Targach Turystycznych "TT Warsaw 2016"

TTWarsaw2016

W dniach 24-26 listopada odbyły się 24. Międzynarodowe Targi Turystyczne "TT Warsaw 2016". Miasto Jelenia Góra promowane było na wspólnym stoisku wraz z Powiatem Kłodzkim, Zamkiem Książ oraz Dolnośląską Organizacją Turystyczną. Pozwoliło to zachęcić większą liczbę wizytujących do odwiedzenia stoiska oraz przedstawienia bogatej oferty południowej części Dolnego Śląska.

Sylwester pod Ratuszem!

Sylwester2017

W tym roku gościmy jeden z najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Poparzeni Kawą Trzy - powstali w 2005 roku z inicjatywy dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. W zespole zobaczyć można między innymi Wojciecha Jagielskiego oraz Jacka Kreta. Autorem większości tekstów zespołu jest Rafał Bryndal.

Komunikat Biura Rzeczy Znalezionych 28.11.2016

Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano telefon

Fałszywy Alarm Smogowy

Nowe pojemniki na psie odchody

Pojemnik na psie odchody

Zakupiono ostatnio sto pojemników przeznaczonych specjalnie na psie odchody. Rozpoczęły się już ich montaże, a pierwszymi lokalizacjami są tereny miejskie na Zabobrzu III ( ul. Ogińskiego, ul. Wiłkomirskiego, ul. Bacewicz).

Utrudnienia w ruchu - roboty drogowe

znak remont drogi

Jeszcze dziś i jutro, jeśli aura pozwoli na prowadzenie prac w szybkim tempie, będą trwać utrudnienia w ruchu w ciągu ulicy Sobieskiego.

Zaczarowane Święta z Fundacją Tauron

Zapraszamy na 6 edycję Ogólnopolskiego Koncertu Charytatywnego „Zaczarowane Święta z Fundacją Tauron" 04.12.2016, godz. 17:00

Porozmawiaj z notariuszem o… testamencie notarialnym

26 listopada 2016 r., w ostatnią sobotę miesiąca, samorząd notarialny organizuje kolejną edycję Dnia Otwartego Notariatu. W tym roku rejenci zapraszają do rozmowy na temat testamentów oraz zasad i mechanizmów dziedziczenia.

p w ś c p s n

MZK rozkład

Darmowa Pomoc PrawnaNiska emisja
RewitalizacjaDopłaty do materiału siewnegoRozkład jazdyCo zrobić z odpadami?

kawka