Skażona woda? AKTUALIZACJA

W nawiązaniu do naszych poprzednich informacji o wodzie „Żywioł Żywiec Zdrój” przekazujemy ostatnio pozyskane dane:

Środa z Funduszami EU - 5 października

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Środa z Funduszami na rozpoczęcie działalności gospodarczej.”

Utrudnienia w ruchu - roboty drogowe

Znak roboty drogowe

Od pierwszych dni przyszłego tygodnia, w poniedziałek (26.09) lub wtorek (w zależności od warunków atmosferycznych) trwać będą prace przy wymianie dylatacji i nawierzchni na mostach w ciągu ulic m.in. Jana Pawła II i Sobieskiego.

Oddaj krew, pomóż trzem osobom – już we wtorek

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi potrzebującym. Pomóc będzie można w najbliższy wtorek, 27 września, w Nowym Rynku. Dla uczestników przygotowano konkursy z nagrodami.

Zaproszenie na konferencję Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Jelenia Góra na lata 2015-2023

W związku z zakończeniem realizacji projektu pn."Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Jelenia Góra na lata 2015-2023", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020, mam przyjemność zaprosić Państwa na konferencję podsumowującą projekt.

Mikroinstalacje RPOWD 2016

wsparcie w zakresie budowy instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii dla budynków jednorodzinnych

Jeleniogórzanie w Alfeld

Delegacja Jeleniogórzan w najbliższym czasie wybierze się do niemieckiej miejscowości Alfeld. To nieprzypadkowy wybór miejsca docelowego, bowiem w tym mieście osiedlili się po II wojnie światowej niemieccy mieszkańcy Hirschberg.

Wspólnie sprzątaliśmy nasze miasto!

16 września po raz kolejny w naszym mieście przeprowadziliśmy wspólne „Sprzątanie Świata”!

22 września - dzień bez samochodu

Przez cały czwartek za darmo będzie można podróżować miejskimi autobusami MZK.

Akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

PZW

Już w najbliższy weekend 23 - 25 września skorzystać będzie można ze specjalnie przygotowanych ofert blisko czterystu podmiotów branży turystycznej na terenie naszego kraju.

Mistrzostwa Jeleniej Góry w konkurencjach olimpijskich

Start do biegu

Spółka Termy Cieplickie oraz MKL 12 Jelenia Góra zapraszają na I otwarte Mistrzostwa Jeleniej Góry w konkurencjach olimpijskich. Zawody odbędą się na terenie Parku Sportowego Złotnicza 2 października 2016 roku

Wybuch w Cieplicach

logo Policji

Wczoraj, 15.09. ok. godz. 20.00 oficer dyżurny KMP w Jeleniej Górze został powiadomiony o wybuchu, do którego doszło w jednym z mieszkań przy ul. Cieplickiej w Jeleniej Górze.

PDF Pobierz/Wydrukuj
Baner Wrzesien